Raz do roku, tuż przed świętami, organizujemy zbiórkę rzeczy dla Domu Samotnej Matki przy ulicy Starołęckiej. Dotąd robiliśmy to własnymi siłami, ale tym razem stawiamy na pracę zespołową i zapraszamy Was do włączenia się w nasza akcję. Pokażmy, że Poznańskie firmy mają wielkie serca!

CO ZBIERAMY?

Przede wszystkim dajemy rzeczom drugie życie. Zbieramy przede wszystkim używane zabawki, książki i ubranka (dziecięce i kobiece), które zalegają nam w domach, a są nadal ładne, czyste i zadbane – ktoś może się z nich jeszcze cieszyć. Jeśli nie macie w domach takich rzeczy – chętnie przyjmiemy tez środki czystości (szampony, żele pod prysznic, etc), słodycze i wszystko inne, co może wywołać uśmiech na buziach dzieci i ich mam.

DLA KOGO ZBIERAMY?

Dla mieszkańców Domu Samotnej Matki przy ul. Starołęckiej. Mieszka tam 59 osób – 25 dzieci w wieku od 2 do 17 lat, 30 kobiet i 4 mężczyzn.

JAK TO ZROBIMY?

Jeśli chcecie włączyć się w nasza akcję, zadeklarujcie się do końca listopada, a 10. grudnia odbierzemy od Was zebrane podarki, popakujemy i zawieziemy dzieciakom. Chcemy dla każdego zrobić paczkę z jego imieniem, a resztę zebranych rzeczy oddać do podziału.

Jeśli macie jakieś pytania Piotr Piątek odpowie na wszystkie 501647303/ p.piatek@wspieramywielkichjutra.pl

Pozdrowienia!

Fundacja Wspieramy Wielkich Jutra

JEŚLI CHCESZ SIĘ WŁĄCZYĆ, ZADEKLARUJ SIĘ DO 30. LISTOPADA. ZORGANIZUJ W SWOJEJ FIRMIE PUNKT ZBIÓRKI, A MY 10. GRUDNIA ODBIERZEMY ZEBRANE RZECZY!