W tym roku, Fundacja i DGA S.A. podjęły inicjatywę świątecznego wsparcia osób dotkniętych ubóstwem. Skorzystaliśmy tu z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu, które wskazało rodziny, które niewątpliwie potrzebowały wsparcia i potrzebują go nadal. Osoby, które z różnych przyczyn, bez pomocy innych nie są w stanie zapewnić sobie i swoim najbliższym godnego życia.
Zdawaliśmy sobie sprawę, że ciąży na nas duża odpowiedzialność – nadzieja Tych osób. Dzięki Waszej hojności i otwartości na ludzkie potrzeby, nie zawiedliśmy. W tym przedświątecznym okresie uczyniliśmy wiele dobrego. Wspólnymi siłami udało Nam się wywołać na twarzach kilku osób radość, a w ich serca tknąć wiarę, że ich los nie jest nam obojętny. Paczki pełne tych najbardziej pożądanych, ale i niespodziewanych drobiazgów dotarly do rodzin przed Świętami.

W imieniu Zarządu Fundacji: „Wspieramy Wielkich Jutra”, Doradztwa Gospodarczego DGA S.A., pracowników MOPR i Rodzin, bardzo dziękuję, że przyłączyliście się do Akcji.

Dzięki osobistemu spotkaniu z rodzinami, które otoczyliśmy opieką wyrażam przekonanie, że akcja przyniosła zamierzony skutek, a paczki trafiły we właściwe ręcę. Widok zadowolonych oczu i rozpromienionych twarzy to niezastąpione przeżycie, które utwierdza w przekonaniu, że warto pomagać. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

P.S. 11 kostek mydła, 9 kilogramów proszku do prania, 3 litry szamponu do włosów, 4 litry płynu do mycia naczyń, 20 rolek papieru toaletowego, to tylko niektóre pozycje, które znalazły się w paczkach.