WŁADZE FUNDACJI

 1. piątek, 6 kwietnia 2012

  ZARZĄD FUNDACJI:

  Prezes Fundacji 

  Anna Szymańska

  anna.szymanska@dga.pl

  Wykształcenie wyższe - absolwentka Wydziału Planowania i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 21 lat związana z konsultingiem i doradztwem gospodarczym. Od 1995 roku wiceprezes zarządu DGA S.A. Na co dzień zajmuje się tematyką pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej na rozwój zasobów ludzkich oraz przedsiębiorczość, ekspert w dziedzinie zarządzania dużymi projektami doradczymi i szkoleniowymi. Założycielka Wielkopolskiego Oddziału Ogólnopolskiej Organizacji Polskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm - Klub Kobiet Biznesu.  Inicjatorka powołania do życia Fundacji i jej pierwszy i obecny Prezes.

 2. wtorek, 6 marca 2012

   

  Wiceprezes Fundacji

  Piotr Piątek

  p.piatek@wspieramywielkichjutra.pl

  Wykształcenie wyższe - absolwent WSHiG w Poznaniu. Od 2010 związany z Fundacją Wspieramy Wielkich Jutra oraz firmą DGA S.A w Poznaniu. Od 2010 specjalizuje się w pozyskiwaniu i realizacji projektów współfinansowanych z zagranicznych środków pomocowychoraz środków Unii Europejskiej. W sposób innowacyjny i  skuteczny łączy doświadczenie społeczne i biznesowe poprzez tworzenie inicjatyw dotyczących współpracy , biznesu i organizacji pozarządowych. Wielki  entuzjasta startupów i innowacyjnych rozwiązań oraz fan  innowacji społecznych, swoim doświadczeniem dzieli się uczestnicząc w konferencjach jako prelegent oraz prowadząc działalność szkoleniową.

   

 3. poniedziałek, 6 lutego 2012

  RADA FUNDACJI:

  Andrzej Głowacki

  Przewodniczący Rady Fundacji

  Prezes Zarządu DGA  S.A. Ekspert w zakresie wytyczania strategii podmiotów gospodarczych, programów restrukturyzacyjnych oraz programów fuzji i przejęć. Od 1990 roku nadzorował lub kierował setkami projektów doradczych realizowanych w ramach Grupy Kapitałowej DGA.

   

   

 4. piątek, 6 stycznia 2012

   

  Mirosław Marek

  Sekretarz Fundacji

  Wiceprezes Zarządu DGA S.A. Doświadczony trener i ekspert w zakresie pomocy publicznej, funduszy europejskich oraz wspierania rozwoju przedsiębiorczości. Posiada wieloletnie doświadczenie jako reprezentant Skarbu Państwa w Radach Nadzorczych spółek prawa handlowego. W latach 2002 - 2006 Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


   

 5. wtorek, 6 grudnia 2011

  prof. dr hab. inż. Aleksandra Rakowska

  Członek Rady Fundacji

  Prorektor ds. nauki Politechniki Poznańskiej

  prof. nadzw. Politechniki Poznańskiej, Pracownik Zakładu Wysokich Napięć i Materiałów Elektrotechnicznych Zajmuje się takimi dziedzinami nauk jak:

      • technika wysokich napięć, inżynieria materiałowa,

      • kablowe linie elektroenergetyczne, izolacja kablowa,

      • awaryjność linii kablowych, zjawiska starzeniowe izolacji.

  Konsultant Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Przesyłu Energii Elektrycznej oraz redaktor działu technicznego miesięcznika Energia Elektryczna. Pani prof. dr hab. inż. Aleksandra Rakowska jako pierwsza kobieta w historii została wybrana w skład Międzynarodowego Komitetu Studiów CIGRE, zajmującego się kablami elektroenergetycznymi.

 6. piątek, 11 listopada 2011

  prof. zw. dr hab. Bogdan Sojkin

  Członek Rady Fundacji
   

  Profesor nauk ekonomicznych, profesor zwyczajny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,

  • ekonomista,
  • kierownik Katedry Marketingu Produktu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu,
  • prowadzi badania naukowo-badawcze w zakresie zarządzania produktem, badań rynkowych i marketingowych, badań produktu, systemu informacji marketingowej( m.innymi w ramach grantów naukowych: 2007-2009 MNiSW, 2009-2012 MNiSW)
  • autor i współautor licznych poblikacji

1 2